Zorg op maat 

Orion College Drostenburg heeft vier afdelingen binnen de school. Aan iedere afdeling zijn een teamleider en zorgcoördinator (orthopedagoog) verbonden. Zij bewaken de didactische en persoonlijke ontwikkeling voor alle leerlingen en werken vanuit het principe één kind één plan. De zorgcoördinator kan naast het coördineren en organiseren van de juiste zorg binnen en buiten de school, waar nodig psychologisch en psychodiagnostisch onderzoek opzetten en uitvoeren vanuit een eenvoudige hulpvraag. 

Wie leveren deze zorg op Orion College Drostenburg?

Praktijkafdeling - leerjaren 1, 2 en 3
Teamleider: Juan Rodriguez Ruiz (j.rodriguezruiz@orion.nl)
Zorgcoördinator: Rosanne Klaver (r.klaver@orion.nl)

Praktijkafdeling - leerjaren 4 en 5
Teamleider: Roelof Ilsink (r.ilsink@orion.nl)
Zorgcoördinator: Kim Hartsema (k.hartsema@orion.nl)

Onderbouw
Teamleider: Niek Kuijs (n.kuijs@orion.nl)
Zorgcoördinator: Marieke van der Meer (m.vandermeer@orion.nl)

Bovenbouw Vmbo-bb/kb
Teamleider: Roelof Ilsink (r.ilsink@orion.nl)
Zorgcoördinator: Kim Hartsema (k.hartsema@orion.nl)

Bovenbouw Vmbo-tl/Havo
Teamleider: Marjan Loos (m.loos@orion.nl)
Zorgcoördinator: Patty Lubeck (p.lubeck@orion.nl)

 

Directie: Agnita Kingma & Erik Scheerder